Bilkent Temizlikçi Temini

hidden

hidden

hidden

hidden
Ana Sayfa > Temizlikçi Temini > Bilkent Temizlikçi Temini
Bilkent Temizlikçi Temini
Sincan Temizlik

Temizlik Personeli Temini Bilkent

Sözleşmeli temizlik personeli yerleştirmekle kalmayan, bordrolama hizmeti de veren temizlik şirketleri, işe alma, eğitme, denetim, sgk takibi gibi unsurlardan firmaları kurtardığı için şirketler için bulunmaz bir fırsattır. Yapmış olduğunuz dönemsel personel temini ile şirketinizde yaşanan dalgalanmalarda personelleri işten çıkarma gibi sorunlar yaşamayacaksınız. Aynı zamanda ihtiyacınız olduğu müddet boyunca eğitimli personellerimiz şirketinizde çay, temizlik, servis gibi hizmetlerde bulunacaktır.

 Aynı Gün Hizmet

Yüzlerce profesyonel temizlikçi ağımız ile size çok yakınız.Yoğunluk durumunda göre aynı gün içerisinde 1-3 saat gibi kısa bir sürede temizlikçi istemiş olduğunuz adreste hazır bulunarak hizmete başlayabilir
 
Aynı Gün Profesyonel Temizlik Hizmeti
 
  •  Kimlik ve adres bilgileri talep edilmiş temizlikçiler
  •  Yönlendiridiği temizlik işlerinden ciddi ve devamlı şikayet almamış, gerçek müşteri referanslarına sahip temizlik profesyonelleri
  •  Size en yakın temizlik profesyoneli yönlendirmesi
  •  Gelişmiş teknoloji algoritmamız ile temizlik ihtiyacınıza uygun ve doğru temizlikçi eşleştirmes
 

Temizlikte Ek Ücret Yok

1.Neler Dahil: Vakit yettiği sürece herhangi bir temizlik işlemi yaptırabilirsiniz.
2.Hizmet Kısıtlaması Yok :Vakit yettiği sürece dilediğiniz tüm temizlik işlemleri ek ücret talep edilmeden yapılır. Herhangi bir durumda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
3.Yemek ücreti Yok :5 saat ve altı aldığınız temizlik hizmetlerinde kahvaltı veya öğle yemeği için bir ücret ödemenize gerek yok.
4. Ücretsiz Telafi:Gelen profesyonelin yavaş çalıştığını düşünüyorsanız; müşteri temsilcilerimiz ile anında iletişime geçerek ücretsiz olarak telafi çalışması isteyebilirsiniz.
 

our_blogs_img

Tamamı yetişmiş, sertifikalı ve güvenilir Temizlik Şirketi uzman kadro

- 0312 235 6580